środa, 17 kwietnia 2013

Prezentacja oprogramowania StruSoft FEM-Design na Politechnice Warszawskiej - 24/04/2013

Wraz z Wydziałową Radą Samorządu Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na prezentację oprogramowania do analizy oraz projektowania konstrukcji FEM-Design firmy StruSoft.
FEM-Design to jedno z najbardziej praktycznych oraz przyjaznych użytkownikowi narzędzi do analizy oraz wymiarowania konstrukcji wg. Eurokodu. Dzięki prostocie obsługi i wielu intuicyjnym narzędziom ułatwiającym modelowanie, a także unikalnemu modułowi dokumentacji, jest to obecnie najbardziej popularny program obliczeniowy w Skandynawii, używany przez takie firmy jak Skanska, Rambøll czy Niras.

W czasie prezentacji zademonstrowany zostanie proces modelowania, analizy oraz projektowania na przykładzie wybranej konstrukcji. Seminarium odbędzie się 24 kwietnia w sali nr 301 na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej o godzinie 16:15.

Dokładny adres:
Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej
al. Armii Ludowej 16
00-637 Warszawa

Przedstawicieli firm zainteresowanych uczestnictwem w seminarium, bardzo prosimy o rejestrację poprzez wysłanie e-maila z danymi kontaktowymi na adres iwona.budny @ strusoft.com, do dnia 22/04/2013.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz